Payment And FREE shipment.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Bayi Giriş
Veya
  Close
  Dealers Entry
Ana Sayfa / Kurumsal

Kurumsal Coşku, zekadan daha önemlidir..Albert Einstein

Biz Kimiz?

Hlite, 1990 yılında ticari faaliyetine başlayan, bugün bir Hündür grup firmalarından olan Uğur İnşaat Elektrik Ltd.Şti. firmasının aydınlatma ürünleri markasıdır.

Hündür Grup; Hündür Kablo Elektrik Ltd. Şti. (Hünka Kablo) ile kablo üretimi yapmakta olup, ayrıca Hünkas Yapı ile inşaat sektöründe yer almaktadır.

Hlite, ürün gamı içerisinde led lambalar, led spot lambalar, tasarruflu lambalar,floresan lambalar, halojen lambalar, led aydınlatma ürünleri, metal halide armatürler, balastlar,led şerit ve trafolar, acil aydınlatma ürünleri ve özellikle yeni nesil led aydınlatma ürünlerine ağırlık vermektedir.

Ürün kalitesi, müşteri beklentilerine verdiği değer ve sektörde hep en iyiyi yapma heyecanıyla ürünler geliştiren hlite,toplam kalite anlayışını benimsemektedir.

MİSYON

EN KALİTELİ ÜRÜN / EN UYGUN FİYAT

Mükemmelliği tek standart olarak kabul eden, buna ulaşabilmek için kurum kültüründen aldığı toplam kalite anlayışıyla hlite, sürekli iyileşmeyi bir yaşam biçimi olarak seçmiştir.

VİZYON

PROAKTİF MARKA

Vizyoner bir grubun markası olan hlitesektöründe Türkiye'de lider konumda olan ve dünya rekabetine uyumlu ve proaktif bir marka algısını hedeflemiştir.

SOSYAL

SORUMLU MARKA

Dünya kaynaklarını verimli kullanmak, toplumsal sorunlara duyarsız kalmamak, ülkemizin insan kaynağının gelişimine katkı sağlamak, bu yönde çalışmalar yapan sivil toplum örgütlerine karşı üzerimize düşen görevi yerine getirmek temel sosyal sorumluluk anlayışımızı oluşturur. Bu yöndeki çalışmaların sonucu oluşan “Kurum itibarı” mızı en güçlü değerimiz olarak görmekteyiz.

ÇEVRE

TEMİZ ÇEVRE / TEMİZ GELECEK

Kurulduğu günden bu yana çevreye ve topluma karşı saygınlığın ve bilinçli davranışın en güzel örneklerini vermiş olan Hlite , bu politikasını sürekli kılabilmek ve geliştirmek için tüm personeli ile dökümante edilmiş Çevre Yönetim Sistemimizi benimseyerek uygulamaya devam edecektir.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

  • Uğur Elektrik
  • Hünka Kablo
  • Hünkas Yapı