Grup Şirketleri

Çeyrek yüzyılı aşan sektör tecrübesi ile HÜNDÜR GRUP.
Bünyesinde 21.yüzyılda dönüşen ve gelişen LED aydınlatma
teknolojisini kullanarak HLİTE markası ve ‘’Işığı Keşfet’’
sloganıyla aydınlatma ürünleri üretimi yapmaktadır.
HLİTE Sahip olduğu imkân ve teknolojiyle üretiminde, Çevre,
Sağlık ve Ekonomi gibi üç büyük faydayı esas alarak, kendi
bünyesinde ürettiği ana ürün grupları LED Lamba ve Tüpleri,
İç Mekân Aydınlatma, Dış Mekân Aydınlatma, Endüstriyel
Aydınlatma ve Aydınlatma Konpanentleridir.
Verimli aydınlatma ilkesiyle HLİTE mekânlara özel projelendirme ve aydınlatma tasarım hizmeti de vermektedir.
HLİTE kullanıcılarına Yurt içinde ülke geneline yayılmış geniş
bayi ve proje kanalları ile ulaşmaktadır. Yurt dışında da
birçok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katma değer
sağlamayı hedef edinmiştir.

HÜNKA KABLO 25 Yıllık sektördeki bilgi birikimi ve 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileriyle paylaşmanın heyecanını duyuyor. Kurulduğu günden itibaren kablo konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz: Koaksiyel kablolar, kamera kabloları, alarm kabloları, haberleşme kabloları, FE180 yangına dayanıklı kablolar, sinyal ve kontrol kabloları ve enerji kabloları gibi geniş çaplı üretimler yapmaktadır.

Hünka Kablo olarak üretim kalitemizle dünya pazarında güçlü ve rekabet edebilen bir konuma ulaştığımızdan, bugün Türkiye pazarının yanı sıra Dünya’da birçok ülkeye ihracat yapar duruma gelmenin haklı onurunu yaşamaktayız.
Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kablo sektöründe bu ilkelerinden asla vazgeçmeden yer edinmiştir. Firmamızın değişmez prensipleri; kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

“Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüst ve kalitedir.” presibiyle çalışan Hünka Kablo siz değerli müşterilerinin desteği ile nesiller boyu üretmeye devam edecektir.

Bugün Hundur Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden UĞUR ELEKTRİKteknolojiye ve nitelikli insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

UĞUR İNŞ. ELEKTRİK bugünkü konumuna müşteri şikâyet ve isteklerini dikkate alarak, kaliteyi vazgeçilmez görerek, hizmetin her aşamasını ticari ahlak ilkesine bağlı kalarak ulaşmıştır.
Şirketimiz İstanbul ESENYURT takı 1000 m2 merkez mağazasında 20 yıldır müşterilerine bol çeşit, kaliteli ürün, uygun fiyat, kusursuz hizmet anlayışıyla toptan ve perakende olarak hizmet vermektedir.

tr_TR